Craft Beans to lokalna, kraftowa palarnia kawy prowadzona przez Aleksandrę Ciszek. Właścicielka palarni zdecydowała się na ten biznes… z miłości do kawy :) Do nas zwróciła się z prośbą o pomoc w projekcie logotypu, etykiet na opakowania oraz przygotowaniu dedykowanego sklepu do sprzedaży on-line.
 
Pracę nad projektem rozpoczęliśmy od logotypu. Postawiliśmy na minimalistyczny projekt, którego centralnym punktem są ziarna kawy. Font logotypu również dostosowaliśmy do całości stawiając na prostotę i bezszeryfowy font Bebas Neue.
Gdy ukończyliśmy pracę nad logotypem, przystąpiliśmy do projektu etykiet na opakowania oraz projektu materiałów drukowanych.  
 
Już na etapie projektowania rodził nam się w głowie pomysł na sklep. Biorąc pod uwagę fakt, że palarnia Craft Beans oferuje niewielką ilość produktów, zdecydowaliśmy się na ciekawą ekspozycję różnych wariantów kaw. W głównym menu wyodrębniliśmy dwie kategorie: kawy i kawy smakowe. Zadbaliśmy o czytelną kartę produktu oraz konfigurację, która umożliwia zakup kaw w zależności od wagi opakowania oraz rodzaju kawy. Strona przystosowana jest do urządzeń mobilnych, a czytelna architektura połączona z hamburgerowym menu umożliwia szybką i sprawną nawigację.
 
Link do realizacji: https://craftbeans.pl/