SunMail
SunMail

Szukasz sprawnego programu do masowej wysyłki e-maili? Sprawdź Sun Mail!

Sun Mail to nowoczesny, intuicyjny program do wysyłania maillingu, newsletterów i autoresponderów. Obecnie wysyłamy ponad 25 mln wiadomości miesięcznie, 1 mln na godzinę, ale możemy to robić jeszcze szybciej!

Nasz system oferuje wysyłkę spersonalizowanych wiadomości do zdefiniowanej grupy odbiorców, możliwość powiązania z Google Analytics, zaawansowaną segmentację baz danych. Wiemy, że w biznesie liczy się czas i precyzja. Sun Mail umożliwia przeprowadzenie automatycznych testów A/B(/C) by porównać, która wersja tytułu i wiadomości wywołuje najlepszą reakcję odbiorców. Wyniki kampanii możesz śledzić na bieżąco dzięki analizie statystyk wysłanych newsletterów. Możesz spać spokojnie, Sun Mail przechowuje adresy e-mail Twoich klientów zgodnie z przepisami RODO.

Możemy dostosować nasz program do Twoich potrzeb i prędkości Twojego biznesu. Znamy się na skutecznym e-marketingu dlatego możesz nam powierzyć kreację mailingu reklamowego. Przygotujemy tekst, grafikę oraz projekt e-maila, który z pewnością wyróżni się pośród setki innych maili.

Chcesz się przekonać?
Odwiedź dedykowaną stronę Sun Mail: sunmail.pl.

up