SunPlayer
SunPlayer

Sun Player to zdalnie zarządzany odtwarzacz plików multimedialnych, który wspiera reklamę i promocję Twojego biznesu. Pozwala na emitowanie treści reklamowych i informacyjnych na ekranach tabletów, smartfonów, telewizorów czy komputerów.

Sun Player idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, instytucji publicznych, sieci handlowych. Wyświetlane komunikaty są w pełni zautomatyzowane i aktualne. Ich zmiana zajmuje dosłownie chwilę i wymaga jedynie dostępu do Internetu.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala kontrolować emitowane treści na wielu ekranach, z poziomu jednego systemu. Z naszego rozwiązania chętnie korzystają sklepy ze sprzętem RTV np. Media Expert, gdzie jeden odtwarzacz multimedialny emituje sygnał na wszystkie urządzenia w sklepie. Sun Player skupia uwagę klientów, angażuje i pozwala dostosować komunikaty do konkretnego odbiorcy, miejsca i czasu.

Potrzebujesz raportu z wyświetlonych kampanii? Nie ma problemu! Każdy odtwarzacz przesyła do systemu szczegółowe informacje o czasie działania i wyświetlanych klipach.

Więcej informacji o systemie: sunplayer.pl

up