W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych to bardzo ważny aspekt prowadzenia firmy. Klienci są ciekawi co u Ciebie słychać i chcą brać udział w życiu Twojego przedsiębiorstwa. Musisz im na to pozwolić. Dobrym pomysłem jest więc wstawienie na Twojej stronie wtyczki social media, która na bieżąco będzie pokazywać udostępnione przez Ciebie treści.

Drogowskaz

Wtyczka social media stanowi pewnego rodzaju drogowskaz dla Twoich klientów. Dzięki niej w łatwy sposób zostaną przekierowani na fanpage bezpośrednio ze strony. To wielkie ułatwienie, ponieważ takim pluginem oszczędzasz ich czas i sprawiasz, że nie muszą, oprócz kliknięcia, wykonywać żadnych działań, by znaleźć Cię w mediach społecznościowych.

Zwiększ zasięg

Oprócz ekspresowego przekierowania wtyczka social media ma jeszcze jedną ważną funkcję. Przyczynia się do zwiększenia zasięgów Twoich postów i sprawia, że są popularniejsze. Może to się przełożyć również na wyniki finansowe firmy, ponieważ im więcej osób interesuje się ofertą, tym większa jest szansa, że któraś z nich dokona zakupu Twoich produktów lub usług.

Poznaj kilka zalet dobrze zaprojektowanej wtyczki social media:
 

  • zwiększa zainteresowanie profilami w mediach społecznościowych
  • Twoje posty są szybko udostępniane i widoczne na stronie
  • darmowe promowanie
  • podnosi walory estetyczne witryny i sprawia, że wygląda ona bardziej profesjonalnie

Gdzie znajdziesz wtyczkę?

Istnieją gotowe rozwiązania, które są implementowane w szablon, ale my proponujemy zainwestować w dedykowaną wtyczkę, która będzie idealnie pasować do Twojej strony i stanie się jej integralną częścią, pozwalającą użytkownikom w szybki i przejrzysty sposób dowiedzieć się co udostępniłeś oraz docenić to, chociażby poprzez polubienie.

Daj się znaleźć i prowadź ze swoimi klientami wielopłaszczyznową komunikację również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bardzo szybko zobaczysz efekty takich działań i zaręczamy, że nie będą one tylko czysto wizerunkowe.